ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΩΡΕΑΝ ΚΑΤΑΡΤΙΣΗΣ 2012-2013

02/10/2012

Με ιδιαίτερη χαρά και περηφάνια Ο Σύλλογος των καθηγητών και η Διεύθυνση της Σχολής σε όλους εσάς τους 347 υποψήφιους που λάβατε μέρος στην ακρόαση, σας ευχαριστεί για την συμμετοχή σας, την επιμονή και την προσπάθεια σας!

Δεσμευόμαστε για όλους τους άνεργους νέους που επιθυμούν να σπουδάσουν στο Δωρεάν Πρόγραμμα ιδιωτικής πρωτοβουλίας των φορέων μας «Ανωτέρα Δραματική Σχολή Ίασμος» & «Ανωτέρα Δραματική Σχολή Σύγχρονο Θέατρο Βασίλης Διαμαντόπουλος», τη δική μας επιμονή να εξασφαλίσουμε το δικαίωμα στην δωρεάν εκπαίδευση στις δραματουργικές σπουδές υποκριτικής τέχνης. Με πείσμα και επιμονή σε όσους δυστυχώς δεν θα μπορέσουν να λάβουν μέρος στο φετινό πρόγραμμα δραματουργικών σπουδών, υποσχόμαστε να προσφέρουμε επιπλέον δωρεάν κατάρτιση με ένα νέο επιδοτούμενο πρόγραμμα ιδιωτικής πρωτοβουλίας, ελπίζοντας σύντομα οι αρμόδιοι κρατικοί φορείς να λάβουν υπ’ όψιν την προσπάθεια μας και να σας παρέχουν αυτό που δικαιούστε. Η δύναμη μας είστε εσείς, και όπως είχε πει ο μεγάλος δάσκαλος Βασίλης Διαμαντόπουλος δεν χάθηκαν όλα, ότι είναι να σωθεί χρειάζεται αγώνας και επαγρύπνηση.

Ανακοινώνουμε τα αποτελέσματα των επιτυχόντων του Α’ κύκλου. Σας περιμένουμε την Πέμπτη 04 Οκτωβρίου στις 4 μ.μ στην σχολή για να κατοχυρώσετε  το δικαίωμα της δωρεάν φοίτηση σας.

1.       ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

2.       ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΥ ΔΑΝΑΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

3.       ΑΝΔΡΕΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

4.       ΒΑΡΔΑΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

5.    ΒΑΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ τουΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

6.       ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7.       ΓΑΚΗΛΑΖΟΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ

8.       ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

9.       ΓΚΟΥΝΤΑ ΜΑΡΙΑΜ του ΣΟΥΛΕΙΜΑΝ

10.   ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ

11.   ΓΡΙΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

12.   ΔΙΑΚΟΔΑΥΙΔ ΘΩΜΑΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

13.   ΕΛΙΜΙΑΝΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

14.   ΖΑΡΦΕΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

15.   ΖΑΦΕΙΡΕΙΑΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

16.   ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

17.   ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

18.   ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΚΛΕΟΝΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

19.   ΚΑΡΠΟΥΖΑ ΕΛΕΝΗ του ΗΛΙΑ

20.   ΚΑΣΟΡΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

21.   ΚΟΝΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΖΑΧΑΡΙΑ

22.   ΚΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

23.   ΛΑΧΑΝΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

24.   ΛΕΙΒΑΔΑΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ

25.   ΜΑΓΚΑΝΑ ΑΙΜΙΛΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΗΤΑ

26.   ΜΑΚΡΥΝΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝ/ΝΟΥ

27.   ΜΕΓΑ ΣΙΜΕΛΑ-ΜΕΛΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

28.   ΜΕΝΕΤΙΑΝ ΑΡΜΑΝ του ΣΑΡΚΙΣ

29.   ΜΗΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ

30.   ΜΠΟΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ

31.   ΜΠΟΜΠΟΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

32.   ΜΠΟΥΤΙΒΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

33.   ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

34.   ΝΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

35.   ΝΤΟΥΜΟΥ ΜΑΓΔΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ

36.   ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΟΛΗΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ

37.   ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

38.   ΠΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΛΑΜΠΡΟΣ

39.   ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΗΛΙΑΣ

40.   ΡΑΜΠΑΟΥΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

41.   ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

42.   ΣΑΡΙΓΙΑΝ ΑΛΕΞΑΝ του ΓΕΤΒΑΡΤ

43.   ΣΙΑΤΕΡΛΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

44.   ΣΟΥΡΒΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

45.   ΣΠΑΝΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

46.   ΤΖΩΡΤΖΗ ΕΛΕΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

47.   ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΗ

48.   ΤΣΙΓΚΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

49.   ΦΟΥΝΤΟΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

50.   ΧΑΜΠΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ

51.   ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του ΑΒΡΑΑΜ

Ανακοινώνουμε επίσης τους 87 επιτυχόντες που επιλέχθηκαν για τον Β’ κύκλο. Σας περιμένουμε την Παρασκευή 05 Οκτωβρίου στις 11 π.μ στην σχολή μας για να γίνει μια επιπλέον επιλογή ατόμων που θα καλύψουν τις υπόλοιπες κενές θέσεις.


1.       ΑΜΠΝΤΟΥΛΑΧ ΕΛ ΝΑΤΖΑΡ του ΦΑΙΣΑΛ

2.       ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3.       ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4.       ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΜΑΡΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

5.       ΑΡΜΠΗ ΠΑΝΑΓΙΟΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  

6.       ΑΥΓΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

7.       ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΩΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ

8.       ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

9.       ΒΑΣΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

10.   ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

11.   ΒΡΑΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ

12.   ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ

13.   ΓΚΑΤΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΙΜΟΥ

14.   ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΗ

15.   ΔΕΣΠΟΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

16.   ΔΗΜΟΚΡΑΣΣΑ ΑΡΙΑΔΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

17.   ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

18.   ΔΟΥΓΙΑ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ

19.   ΕΓΓΛΕΖΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑ

20.   ΖΑΠΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΙΩΡΓΟΥ

21.   ΖΑΧΑΡΗΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΑ

22.   ΖΟΤΑΙ ΣΤΕΛΛΑ του ΚΟΥΙΤΙΜ

23.   ΖΩΖΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

24.   ΗΜΕΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

25.   ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

26.   ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

27.   ΚΑΡΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

28.   ΚΑΡΟΥΣΗ ΗΛΙΑΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

29.   ΚΑΤΑΧΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

30.   ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

31.   ΚΑΨΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΡΙΞΟΥ

32.   ΚΕΛΕΜΠΕΣΙΩΤΗ ΠΩΛΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

33.   ΚΕΡΑΜΑΡΗ ΜΑΓΔΑΛΕΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

34.   ΚΟΛΟΚΩΤΣΙΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

35.   ΚΟΝΤΟΡΙΖΟΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

36.   ΚΟΣΣΕΝΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ

37.   ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ

38.   ΚΟΥΣΟΥΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΗ

39.   ΚΡΑΒΒΑΡΙΤΗ ΣΟΦΙΑ του ΒΑΣΙΛΗ

40.   ΚΡΟΝΤΗΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

41.   ΚΥΡΙΑΚΑΝΤΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

42.   ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

43.   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΑΒΒΑ

44.   ΛΑΪΝΗ ΜΑΡΙΑ ΣΟΦΙΑ του ΑΡΓΥΡΗ

45.   ΛΑΜΠΙΔΩΝΗ ΝΑΤΑΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

46.   ΜΑΝΙΑΔΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΜΙΧΑΗΛ

47.   ΜΑΝΟΛΟΓΛΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

48.   ΜΑΡΤΙΝ ΓΙΑΝΝΗΣ του ΙΟΑΝ

49.   ΜΑΣΟΥΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ

50.   ΜΑΤΑΡΑΓΚΑ ΑΡΓΥΡΩ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

51.   ΜΕΧΑΝΗ ΝΑΝΤΙΑ του ΕΖΑΤ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

52.   ΜΗΤΣΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

53.   ΜΟΥΣΑΚΟΥ ΜΙΧΑΗΛΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ

54.   ΜΠΑΦΕΡΟΥ ΗΛΙΑΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

55.   ΜΠΟΖΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

56.   ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ ΑΛΚΗΣΤΙΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

57.   ΝΤΑΝΤΟΥΛΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

58.   ΝΤΥΜΕΝΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ του ΜΑΡΙΟΥ

59.   ΞΑΓΟΡΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΝΤΩΝΗ

60.   ΞΥΠΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

61.   ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΙΡΑΝΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ

62.   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

63.   ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

64.   ΠΑΠΠΑ ΕΜΜΟΝΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΠΥΡΟΥ

65.   ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

66.   ΠΕΤΕΒΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΛΗ

67.   ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του ΗΛΙΑ

68.   ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

69.   ΡΗΓΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΙΩΑΝΝΗ

70.   ΣΑΚΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

71.   ΣΑΛΙΑΓΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

72.   ΣΑΜΝΤΙΝ ΑΝΘΗ-ΣΟΡΑΓΙΑ του ΣΑΜΟΥΗΛ

73.   ΣΑΡΓΚΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

74.   ΣΙΟΥΝΑΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

75.   ΣΚΑΛΙΑΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

76.   ΣΚΑΡΠΑΘΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

77.   ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

78.   ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

79.   ΣΤΟΥΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

80.   ΤΑΡΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

81.   ΤΑΤΣΙΩΝΑ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

82.   ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

83.   ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

84.   ΧΟΝΔΡΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

85.   ΧΟΡΤΑΡΕΑ ΤΙΤΙΚΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

86.   ΧΡΥΣΟΦΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

87.   ΨΗΜΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ του ΜΑΝΟΥΣΟΥ

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

σεμιναρια

Αγαπημένοι μας σπουδαστές,

Άλλη μια χρονιά έφτασε στο τέλος της∙ μια χρονιά που στιγματίστηκε από την απειλή της πανδημίας, αλλά και από το δημιουργικό πυρετό της κατάρτισης που εξασφαλίζει ο Φορέας μας, και η οποία αναπτύσσεται σε επτά επιμέρους πυλώνες:

  • την Ανωτέρα Δραματική Σχολή Ίασμος της Αθήνας
  • την Ανωτέρα Δραματική Σχολή Σύγχρονο Θέατρο της Θεσσαλονίκης
  • το Θεατρικό Εργαστήρι Βασίλης Διαμαντόπουλος
  • τη Σχολή Υποκριτικής στην Κάμερα του Μανούσου Μανουσάκη
  • τη Μουσικοθεατρική Σκηνή για παιδιά και εφήβους
  • τα επιμορφωτικά σεμινάρια
  • το Θερινό Θέατρο Λαμπέτη.

 

Εντούτοις παρά τις αντιξοότητες καταφέραμε να φέρουμε σε πέρας με τον καλύτερο τρόπο τόσο το εκπαιδευτικό μας πρόγραμμα (με το κορυφαίο καθηγητικό δυναμικό της χώρας) όσο και τα προγράμματα επαγγελματικής αποκατάστασης των αποφοίτων μας στο χώρο του θεάτρου, του κινηματογράφου και της τηλεόρασης (πολυάριθμες παραγωγές όπου πρωταγωνιστούν αποκλειστικά οι απόφοιτοί μας).

Τα 38 χρόνια εμπειρίας στο χώρο της θεατρικής εκπαίδευσης μάς επιβεβαίωσαν αυτό που με φανατισμό υποστήριζε ο συνιδρυτής μου, Βασίλης Διαμαντόπουλος: πως, αν κάτι μας δίνει κουράγιο κι ελπίδα να εξακολουθήσουμε, είναι το βλέμμα των νέων ανθρώπων που το μάτι τους δεν έχει ακόμη παγώσει.

Με το βλέμμα και την έγνοια, λοιπόν, στους νέους καλλιτέχνες σάς περιμένουμε το Σεπτέμβριο για να στήσουμε μια νέα χρονιά γεμάτη σχέδια που θα ευνοήσουν ποικιλοτρόπως τους σπουδαστές μας.

Καλή αντάμωση,
Σταύρος Δελλής